Koszyk jest pusty.
63 280 33 33 lub 665 065 664

Firma

Sklep internetowy EVERMED.PL rozpoczął swoja działalność w 2010. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości znanych i renomowanych produktów medycznych.

Naszym celem jest kompleksowe zaopatrywanie szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich, stomatologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej, studii tatuażu, klinik weterynaryjnych, laboratoriów, sklepów medycznych, domów opieki społecznej oraz odbiorców indywidualnych. Dzięki naszej bogatej ofercie mają Państwo możliwość szerokiego wyboru produktów, informacji na ich temat oraz dostęp do dokumentacji dopuszczającej wyroby medyczne do obrotu na rynku.

   

Dysponujemy własnymi, obszernymi magazynami, w których posiadamy szeroki asortyment produktów. Umożliwia nam to dostarczanie Państwu zamawianego towaru w jak najkrótszym czasie. Posiadamy własny transport ale korzystamy także z usług firm spedycyjnych, co pozwala nam na szybkie i sprawne realizowanie zamówień.

Mamy nadzieję, że rzetelność przekazywanej informacji, profesjonalizm, doświadczenie oraz sprawna i miła obsługa sprawią, że zyskamy Państwa zaufanie i sympatię. Jednocześnie liczymy na Państwa, jakże cenne uwagi i sugestie, które pozwolą nam na udoskonalenie naszej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.Wyszukiwarka produktów

OFERTA ONLINE

Nowoczesny system zamówień on-line pozwala realizować sprzedaż szybciej i taniej, bez zbędnych telefonów, emaili itp. Wypełnij formularz rejestracyjny i zostań kolejnym  zadowolonym klientem sklepu z najlepszą ofertą medyczną na rynku z dostępem 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

NEWSLETTER

Wiadomości na temat najnowszych promocji oraz artykułów w naszym sklepie. Jeżeli nie chcesz przepuścić prawdziwych okazji dopisz swój adres do naszego newslettera.

   
Projekt i realizacja online24.pl
zamknij X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.